RN55C4322CRSL
MFR.Part #
RN55C4322CRSL
JLCPCB Part #
C3549080
Description
-65℃~+175℃ 125mW 43.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors