RN55C4002CB14
MFR.Part #
RN55C4002CB14
JLCPCB Part #
C1400661
Description
-65℃~+175℃ 125mW 40kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors