RN55C3972BBSL
MFR.Part #
RN55C3972BBSL
JLCPCB Part #
C1425471
Description
-65℃~+175℃ 125mW 39.7kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors