RN55C3901FR36
MFR.Part #
RN55C3901FR36
JLCPCB Part #
C1771737
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors