RN55C3832FRE6
MFR.Part #
RN55C3832FRE6
JLCPCB Part #
C1772268
Description
-65℃~+175℃ 125mW 38.3kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors