RN55C3830FRE6
MFR.Part #
RN55C3830FRE6
JLCPCB Part #
C1772553
Description
-65℃~+175℃ 125mW 383Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors