RN55C3742CRSL
MFR.Part #
RN55C3742CRSL
JLCPCB Part #
C1797564
Description
-65℃~+175℃ 125mW 37.4kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors