RN55C3652BBSL
MFR.Part #
RN55C3652BBSL
JLCPCB Part #
C3484917
Description
-65℃~+175℃ 125mW 36.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors