RN55C3613BRSL
MFR.Part #
RN55C3613BRSL
JLCPCB Part #
C1796706
Description
-65℃~+175℃ 125mW 361kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors