RN55C3611BRSL
MFR.Part #
RN55C3611BRSL
JLCPCB Part #
C1796792
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.61kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors