RN55C3403FRSL
MFR.Part #
RN55C3403FRSL
JLCPCB Part #
C3475316
Description
-65℃~+175℃ 125mW 340kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors