RN55C32R4BRE6
MFR.Part #
RN55C32R4BRE6
JLCPCB Part #
C3371907
Description
-65℃~+175℃ 125mW 32.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors