RN55C32R0BB14
MFR.Part #
RN55C32R0BB14
JLCPCB Part #
C1413837
Description
-65℃~+175℃ 125mW 32Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors