RN55C3164FB14
MFR.Part #
RN55C3164FB14
JLCPCB Part #
C3399174
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.16MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors