RN55C3151FRE6
MFR.Part #
RN55C3151FRE6
JLCPCB Part #
C1772610
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.15kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors