RN55C2981BRSL
MFR.Part #
RN55C2981BRSL
JLCPCB Part #
C1796576
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.98kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors