RN55C2943DRE6
MFR.Part #
RN55C2943DRE6
JLCPCB Part #
C1779778
Description
-65℃~+175℃ 125mW 294kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors