RN55C2941FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C2941FB14
JLCPCB Part #
C3379041
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.94kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors