RN55C2871BB14
MFR.Part #
RN55C2871BB14
JLCPCB Part #
C3479142
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.87kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors