RN55C2743CRSL
MFR.Part #
RN55C2743CRSL
JLCPCB Part #
C1795474
Description
-65℃~+175℃ 125mW 274kΩ Metal Film Resistors ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors