RN55C2742DRSL
MFR.Part #
RN55C2742DRSL
JLCPCB Part #
C1792815
Description
-65℃~+175℃ 125mW 27.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors