RN55C2701FB14
MFR.Part #
RN55C2701FB14
JLCPCB Part #
C1396028
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors