RN55C2672BBSL
MFR.Part #
RN55C2672BBSL
JLCPCB Part #
C1426949
Description
-65℃~+175℃ 125mW 26.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors