RN55C2552BRSL
MFR.Part #
RN55C2552BRSL
JLCPCB Part #
C1799228
Description
-65℃~+175℃ 125mW 25.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors