RN55C2522BBSL
MFR.Part #
RN55C2522BBSL
JLCPCB Part #
C1426449
Description
-65℃~+175℃ 125mW 25.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors