RN55C2431BRSL
MFR.Part #
RN55C2431BRSL
JLCPCB Part #
C1809805
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.43kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors