RN55C2372BR36
MFR.Part #
RN55C2372BR36
JLCPCB Part #
C1784354
Description
-65℃~+175℃ 125mW 23.7kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors