RN55C2340BR36
MFR.Part #
RN55C2340BR36
JLCPCB Part #
C1784956
Description
-65℃~+175℃ 125mW 234Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors