RN55C2321FR36
MFR.Part #
RN55C2321FR36
JLCPCB Part #
C3419097
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors