RN55C2321DBSL
MFR.Part #
RN55C2321DBSL
JLCPCB Part #
C1426160
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.32kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors