RN55C2321DB14
MFR.Part #
RN55C2321DB14
JLCPCB Part #
C1416959
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.32kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors