RN55C22R1DB14
MFR.Part #
RN55C22R1DB14
JLCPCB Part #
C1416315
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors