RN55C2291BBSL
MFR.Part #
RN55C2291BBSL
JLCPCB Part #
C1426218
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.29kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors