RN55C2213DRE6
MFR.Part #
RN55C2213DRE6
JLCPCB Part #
C1777935
Description
-65℃~+175℃ 125mW 221kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors