RN55C2210BRSL
MFR.Part #
RN55C2210BRSL
JLCPCB Part #
C1799299
Description
-65℃~+175℃ 125mW 221Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors