RN55C2183BRE6
MFR.Part #
RN55C2183BRE6
JLCPCB Part #
C1784389
Description
-65℃~+175℃ 125mW 218kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors