RN55C2180BRSL
MFR.Part #
RN55C2180BRSL
JLCPCB Part #
C1796945
Description
-65℃~+175℃ 125mW 218Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors