RN55C2152BB14
MFR.Part #
RN55C2152BB14
JLCPCB Part #
C1414380
Description
-65℃~+175℃ 125mW 21.5kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors