RN55C2103DRSL
MFR.Part #
RN55C2103DRSL
JLCPCB Part #
C3357724
Description
-65℃~+175℃ 125mW 210kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors