RN55C2100BBSL
MFR.Part #
RN55C2100BBSL
JLCPCB Part #
C1426994
Description
-65℃~+175℃ 125mW 210Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors