RN55C20R0BB14
MFR.Part #
RN55C20R0BB14
JLCPCB Part #
C1414385
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors