RN55C2053DRE6
MFR.Part #
RN55C2053DRE6
JLCPCB Part #
C1778073
Description
-65℃~+175℃ 125mW 205kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors