RN55C2002DRE6
MFR.Part #
RN55C2002DRE6
JLCPCB Part #
C1778100
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors