RN55C19R1FRE6
MFR.Part #
RN55C19R1FRE6
JLCPCB Part #
C1773500
Description
-65℃~+175℃ 125mW 19.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors