RN55C1964BRE6
MFR.Part #
RN55C1964BRE6
JLCPCB Part #
C3560357
Description
-65℃~+175℃ 1.96MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors