RN55C1960FBSL
MFR.Part #
RN55C1960FBSL
JLCPCB Part #
C3466467
Description
-65℃~+175℃ 125mW 196Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors