RN55C1910CB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C1910CB14
JLCPCB Part #
C3560214
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 191Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors