RN55C1871FRSL
MFR.Part #
RN55C1871FRSL
JLCPCB Part #
C1786168
Description
-65℃~+175℃ 1.87kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors