RN55C1841BRE6
MFR.Part #
RN55C1841BRE6
JLCPCB Part #
C3567640
Description
-65℃~+175℃ 1.84kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors