RN55C1800BRSL
MFR.Part #
RN55C1800BRSL
JLCPCB Part #
C1798187
Description
-65℃~+175℃ 125mW 180Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors